Pompy ciepła – Piaseczno, Góra Kalwaria

pompy-ciepla-pruszkow

Gdy decydujesz się na ogrzewanie swojego domu w nowoczesny i energooszczędny sposób, wybierasz pompy ciepła. Współczesne urządzenia są wydajne, jednak do tego, żeby pracowały niezawodne i bezawaryjnie potrzeba przede wszystkim solidnego montażu. U nas nie tylko zamówisz dobrą pompę ciepła o parametrach odpowiednich dla Twojej nieruchomości, ale też zyskasz kompleksowe usługi instalacyjne oraz serwisowe.

Jeżeli zależy Ci na ekologicznym systemie grzania wody użytkowej i wody dostarczanej do centralnego ogrzewania, rozważ pompę ciepła. Może ona współpracować z fotowoltaiką, dzięki czemu jest jeszcze wydajniejsza i bardziej oszczędna. Poznaj nasze urządzenia i zamów wraz z usługą montażu. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze konkretnej pompy ciepła, biorąc pod uwagę specyfikę nieruchomości oraz jej zapotrzebowanie energetyczne. Istotne w projektowaniu oferty są też Twoje osobiste oczekiwania, w tym budżet, jakim dysponujesz.

Solidne pompy ciepła powietrze-woda

Naszym klientom proponujemy solidne pompy ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea. To rozwiązania popularne wśród inwestorów z Góry Kalwarii czy Piaseczna, ale nie tylko. Pompy ciepła w tym wydaniu nadają się do ogrzewania zarówno domów prywatnych, jak również biur czy innych obiektów użytkowych. Do ich największych zalet zalicza się wysoka wydajność i sprawność energetyczna oraz niski koszt eksploatacyjny. Nie bez znaczenia jest też możliwość uzyskania dofinansowania. Rządowe dotacje przewidują dopłaty do tego typu źródła ciepła, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

pompy-ciepla

Markowe pompy ciepła w Eco-Clima Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Góra Kalwaria, Pruszków i okolice

pompy ciepła góra kalwaria

Sprzedajemy oryginalne pompy ciepła, które pochodzą od uznanych i cenionych w branży producentów. To m.in. Panasonic, Gree oraz Mitsubishi. Słyną one z niezawodności działania, ekonomiczności i cieszą się zarówno uznaniem monterów, jak i inwestorów.

Godnymi polecenia pompami ciepła są Panasonic Aquarea. To seria, której centrum stanowi wysokowydajne urządzenie przeznaczone do zasilania w energię domów energooszczędnych. Wielofunkcyjna pompa ogrzewa zarówno wodę użytkową, jak i wodę w grzejnikach czy ogrzewaniu podłogowym. Zapewnia wysoki komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni, a odznacza się mniejszym zużyciem energii i elastycznością w działaniu.

Inną opcją są pompy ciepła Versati Gree odznaczające się brakiem emisyjności spalin i energooszczędnym działaniem. Oferujemy je w kilku wariantach, z opcją zdalnego sterowania i programowania zgodnie ze swoimi preferencjami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rekuperacji!

Eko-klimatyzacje w SOCIAL MEDIA. Znajdź nas na: